דרך שלמה 17 תל אביב   חייגו: 03-6294148

טרמפולינות ונדנדות

//טרמפולינות ונדנדות
טרמפולינות ונדנדות 2019-01-13T21:23:31+00:00

טרמפולינות ונדנדות רגילות וחשמליות של מיטב החברות בתחום

חברתנו מתמחה בשיווק ומכירה של טרמפולינות ונדנדות לבית לילדים, באולם התצוגה של חברתנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של טרמפולינות ונדנדות בסגנונות עיצוב שונים. בשנים האחרונות הפכו הטרמפולינות למוצר חובה בכל בית עם ילדים קטנים, הטרמפולינה מספקת לתינוק סביבה מושלמת למנוחה כאשר טרמפולינות מודרניות אפילו ירדימו אותו עבורכם.

סקירה מהירה של סוגי הטרמפולינות בשוק מגלה שתי סוגי טרמפולינות, טרמפולינות מכאניות וטרמפולינות חשמליות, טרמפולינות מכאניות הן כאלו שתצטרכו לנענע בעצמכם בעוד שהטרמפולינה החשמלית יודעת לעשות זאת בצורה אוטומטית. טרם בחירת טרמפולינה חשוב לוודא האם היא מעניקה לילדכם סביבה בטוחה לשהייה, חשוב לבדוק כיצד פועלים מנגנוני הסגירה והפתיחה של הרצועות וכן את הזווית המקסימלית אליה יכולה הטרמפולינה להגיע כאשר הילד מתנדנד בתוכה.

חברת פוראבר-ביבי משווקת טרמפולינות לבית מתוצרת מותגים בינלאומיים מובילים, באולם התצוגה של החברה ניתן למצוא טרמפולינות חשמליות מתוצרת חברת פישר-פרייס, איזי ביבי, Graco ו – Chicco. כל הטרמפולינות נבדקו לעמידה בתקני בטיחות כולל תו התקן הישראלי. אנו מציעים ללקוחותינו שירותי ייעוץ מתקדמים שבסופם תותאם לכם הטרמפולינה העונה על דרישותיכם בצורה הטובה ביותר.

נדנדות וטרמפולינות
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp שלחו הודעה